Kargo ve Teslimat Bilgileri

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, www.butikemine.com sitesinde belirtilen banka hesabına gönderilmesi ve dekontun whatsapp üzerinden iletilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 3 gündür. Bu durumda 3 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş İPTAL edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi şartıyla) aynı gün PTT KARGO veya MNG KARGO 'ya teslim edilmektedir. Hafta sonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz  KARGO'ya teslim edilmektedir.

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresinin Boutique EMİNE firmasına uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, MNG KARGO veya PTT  Kargo'nun şubesinin olmadığı veya haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu? 

www.butikemine.com da hafta içi saat 14:00'a kadar yapacağınız tüm alışverişler, aynı gün PTT KARGO veya MNG KARGO'ya teslim edilmektedir. Ancak nadiren de olsa özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Pazar günleri ile Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO veya PTT KARGO şirketi tarafından teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak veya whatsap üzerinden size ulaşılıcak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


www.butikemine.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir, bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kargo Ücretli mi?

www.butikemine.com sitemiz, whatsapp hattımız ya da Instagram üzerinden verilen siparişler PTT kargo ile UCRETSİZ KARGO olarak gönderilmektedir. MNG kargo tercihinde 30 TL kargo farkı ücreti eklenmektedir.

Kapıda ödemeli gönderilerde PTT Kargo tercihinde 20 TL, MNG kargo tercihinde 26 TL kapıda ödeme bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.

DEĞİŞİM taleplerinde KARGO BEDELİ MÜŞTERİLERİMİZE aittir. 

Değişim için gönderilecek kargolar  PTT Kargo 604283411  Anlaşma Kodu ile tarafımıza gönderilmelidir. Anlaşma dışı Kargo Firmaları aracılığıyla gelen gönderiler kabul edilmeyecektir. Anlaşma kodu kargo gönderi etiketi üzerinde de yer almaktadır.

 

Alışveriş Sepetim